مدیران ایرانی نیز مانند تمام مردم دنیا، به دسترسی آسان به کالاها و خدمات  مورد نیاز خود علاقه‌مند هستند و از طرفی بسیاری از تأمین‌کنندگان کالا به دلیل پهناور بودن کشورمان، ناهمگون بودن بافت بازار و نیز هزینه‌های بالای بازاریابی و توزیع، به تمام بازار و موقعیت‌های فروش دسترسی ندارند.

فروشگاه اینترنتی چندرنگ جایی است که این دو گروه را در یک بازار مجازی به هم می‌رساند. سایتی که از یک طرف به فروشندگان اجازه می‌دهد محصولات خود را در سراسر کشور در یک بازار مطمئن و پیشرفته دیجیتال ، اطلاع رسانی و بازاریابی، نموده و به فروش رسانند و از طرف دیگر مشتریان را به‌راحتی به طیف گسترده‌ای از محصولات، با استفاده از رایانه و یا تلفن همراه، در مکان و زمان دلخواه‌شان متصل می‌کند.-

محصولاتی که در این فروشگاه عرضه می شود شامل کلیه ملزومات چاپ از قبیل بنر خام، فلکس،مرکب چاپ، وینیل،مش،استند، پانچ و .... می باشد که شما می توانید به آسانی با چند کلیک به محصول خود دسترسی پیدا کنید و در کمترین زمان ممکن آنها را دریافت نمایید.

چندرنگ چگونه کار می‌کند؟

چندرنگ تأمین ‌کننده‌ی کالاو خدمات چاپ می باشد ، یعنی یک درگاه مطمئن برای دسترسی به صدها تأمین‌ کننده‌ی معتبر .

به این معنا که کالا از سوی تأمین‌ کننده در اختیار فروشگاه چندرنگ قرار می‌گیرد و پس از کنترل کیفیت و حصول اطمینان از صحت و سلامت کالا، پس از ثبت سفارش شما به عنوان خریدار، از طریق بخش ارسال، به سمت سازمان شما ، روانه می‌شود.

اینکه ما چندرنگ را یک درگاه مطمئن می‌نامیم به این معناست که شما با خرید از چندرنگ نیازی به جستجو درباره‌ی اعتبار تأمین ‌کننده نخواهید داشت. چندرنگ به شما این اطمینان را می‌دهد که می‌توانید تمام کالاهای مورد نیاز خود را به‌راحتی و از طریق خدمات یکپارچه و مطمئن و با ضمانت چندرنگ خریداری کنید.

این سایت تنها یک فروشگاه نیست، بلکه یک بازار بزرگ دیجیتال است؛ به این معنا که به جای خرید و انبار کردن کالا، بر روی تنوع کالاهای مورد نیاز و قدرت بالای خریدار برای انتخاب، تأکید می‌کند.

با چند رنگ در جریان آخرین تحولات بازار قرار می گیرید .

نبض بازار چاپ دیجیتال در دست شماست .

ویژگی‌های مثبت تأمین کالا به شیوه‌ی چندرنگ چیست؟

وب سایت چند رنگ :

  • 1 - شما می‌توانید به هر نوع کالا در "چندرنگ "  دسترسی داشته باشید؛ این موضوع شما را از صرف وقت بسیار  برای یافتن ملزومات چاپی مورد نیاز خود، بی‌نیاز می‌کند ضمن اینکه تلاش میکنیم درخواست شما ، سریع‌تر از همیشه به دست شما برسد.
  • 2 - چندرنگ اصالت و سلامت کالاهای چند هزار تا چند میلیون تومانی را تضمین و خاطر شما را از بابت کیفیت خرید، آسوده می‌کند.
  • 3 - وجود ضمانت بازگشت کالا در صورتی که شرایط ذکرشده در قانون بازگشت را داشته باشد؛ یک ویژگی است که بسیاری از فروشگاه‌های تأمین ‌کننده از آن برخوردار نیستند.
  • 4 - چندرنگ شرایط خوبی را برای ارائه‌ی محصولات نوآوری شده و مبتکرانه را  فراهم می‌کند و این فرصت را به تجار و فعالین این صنعت می‌دهد که یک فضای مناسب برای فروش بر روی وب داشته باشند.
  • 5 - چندرنگ برای ارسال کالاهای خود به سراسر کشور را با استفاده از ناوگان جدید و پیشرفته به حداقل رسانیده است  و بسیاری از خریداران می‌توانند کالای خود را بدون پرداخت هزینه‌ی حمل و نقل ارسال، دریافت کنند

قطعاً وقتی شما از چندرنگ خرید می‌کنید ، از خدمات و گارانتی اصالت و بازگشت کالای این سایت استفاده می‌کنید .

تلاش ما این است که با مشاوره و اجرای کمپین‌های مختلف کالاها را با قیمت‌ مناسب در اختیار شما بگذاریم..هدف چندرنگ این است که تأمین‌کنندگان کوچک و بزرگ با اطمینان خاطر بدون واسطه‌های فراوان با خانواده بزرگ چندرنگ همراه شوند و کالاهای با کیفیت خود را در فرآیند آسان‌تر و قیمت مناسب‌تری به دست مصرف‌کنندگان برسانند.به همین دلیل است که تأمین‌کنندگان نیز با هزینه های کمتر و قیمت بهتر نسبت به بازار، حاشیه‌ی سود بهتری دریافت می‌کنند و هر دو طرف یعنی تأمین‌کننده و مصرف‌کننده، برنده‌ی این معامله خواهند بود .

بالای صفحه